War ORI VS. Luciánská aliance 1.část

20. února 2007 v 14:24 | 02022 |  Star Gate
Jednoho krásného dne přiběhl Erutan_Revol za vůdcem a řekl: "Pane blíží se sem tisíce Mateřských lodí Luciánů!!"


JuliusCaesar se pouze otočil a pohleděl z okna na ochranku před jeho vilou. Když v tom přiběhl do kanceláře Cenobite a řekl:"Pane mám špatné zprávy dostali Standuu při jeho obletu galaxií!!" JuliusCaesar se otočil a pravil:"Bál jsem se že Luciáni jednou získají převahu, zmobilizujte všechny jednotky a připravte se." "Pane nemáme šanci je jich mnohem více než nás!!" odvětil Erutan_Revol. JuliusCaesar na něj pohlédl a tichým hlasem pravil:"Musíme být silný a porazíme i většího nepřítele."
Orijská města

"Pane dostali jsme Standuu!" přiběhl říct novinu Arthas. "Výborně, tímto získáváme navrh připravte jednotky dnes večer zaůtočíme. A svolej vládu." pravil Fadawah.

Orijský křižník
Večer před war se konala schůzka vlády. "Musíme být rychlí a nemilosrdní a vítězství bude naše." pravil Fadawah "Ano" odvětily jsem všichni jedním slovem.
Když začala war vše šlo hladce dobyli jsme již několik planet a blížily se k hlavnímu sídlu rasy Ori. Když v tom se zpod měsíce vyrojily statisíce UNI. Mohli sme jen přihlížet jak naše lodě opalinku se mění pouze v šrot. Když v tom se ozvalo zadunění vše se otřáslo a jenom Arthas odvětil smutným hlasem " Angella dostali." V tu chvíli jsme všichni zatrnuli náš ůtok byl v prachu nešlo nic dělat jako by nám štěstí nepřálo. Snažily jsme se sformovat , nešlo to ztráty začaly velmi narůstat. Když v tom všem byl zadán ůkol "Musíme se stáhnout!!" zavelel Fadawah.

Když jsme se vrtáily na základnu Fdawah pouze smutně pravil:" Tento den zemřelo spousta chrabrých bojovníků doufámm že jejich oběti nebyly marné" a s těmito slovy odešel. My sme tam stále stáli a zírali do něma a vzpomínali na naše padlé druhy Angelo,Pirko........

JuliusCaesar ten den pravil "dnes jsem porazily velkou přesilu necht nám to přinese štěstí v dalším boji." V tom Erutan _Ravol odvětil:" Není konec Luciáni mají statečná srdce nevzdají se a budou chtít pomstít své padlé ,tuouto bitvou sjme možná rozhodli o konci našeho řádu......" Nastaloo ticho nikdo se ho nepokusil přerušit když najednou " Uvidíme, Luciáni nevprohráli ale nevyhráli bitvu......" řekl Cenobite.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co si myslíte o vzhledu tohoto blogu?

Výborný:o)
Ujde to
Nic moc
Hrůůůza!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama