Příběh Star Gate věk 16. část 3.

6. března 2007 v 13:42 | Seikos |  Star Gate
Vesmírné datum: 1.-15. července 2030

Aschenské říšské síly se triumfálně vrátily na svou domovskou planetu. Do zničených osad a vyhlazených měst... avšak i přesto to nešlo bez bojů. Za cenu značných ztrát, aschenské síly dnes k ránu vztyčili znak říše nad palácem!"

Tou dobou na Bedrosii, tropické lesy jižního kontinentu

... prolétla letka samoletů útočící na harvester. Naquadahové střely samoletů vykonaly své, ale harvestru se podařilo spustit štíty a začal sestřelovat hbité samolety. Vědci a mechy v osadě byly smeteny jedinou naquadahovou pumou, zbylé mechy padly když je zasáhla EMP střela. Snaha zničit harvester byla ale zbytečná. Pomalu začal stoupat výše a výše, naquadahové střely mu sice za masivních ohnivých explozí ubíraly štíty, ale snaha se zdála marná .. dokud nepřilétla druhá letka samoletů. Další salva střel, a harvester byl doslova obklopen plameny. Z výšky kilometru začal pomalu kesat níže .. a níže .. až se rychlým tempem zabořil za ohlušující exploze do trosek osady. Mrak suti a prachu pohltil celé kilometry. Přesto ale z lodi uniklo několik gunshipů směřujíc k aschenské flotile na orbitě .. a tak i k nadcházející bitvě.
Mezitím samolety přistály u Akráka a jeho komanda. Osada byla zničená, ale holodisk byl funkční...

ZÁZNAM HOLODISKU 184287, DŮSTOJNÍK RUIP
.. objevili jsme během pitvy zvláštní mikroorganismy, ne mikroby ale ani parasity. Patrně se jim podařilo udadit se v těle hostitele a při určitém množství vytvořili jakýsi organismus který hostitele ovládl a později i přidal nové orgány .. myslíme si že .. .. což by hodně vysvětlovalo. Malý nervový systém naznačuje kolektivní myšlení tvorů, přesto má tvor zřejmě minimální znalosti hostitele jelikož dokáže používat zbraně bedrosianů. Podobnost s goa'uldy nebo tok'ry žádná. Kdo tyto organismy vysadil nevíme .. &}#vt# .. po celé lodi blikají poplašná světla, pravděpodobně obklíčili loď, snažíme se uletět .. .. #.
KONEC ZÁZNAMU

Zuřivé boje na Aschenei pokračují. Již několikrát se zdálo že vyhrává ta či ona strana, ale pokaždé se to nakonec zvrhlo. Gigantické ztráty jsou na straně říše i bedrosianů. Města rozbořena, jednotky zakopány, bojuje se o každý dům, o každé město, o každou loď. Nejkritičtějšími místy je hlavní město, dále pak kosmodrom na jihu Velkého kontinentu, průmyslová oblast ve středu Velkého kontinentu, orbita, a také poušť ostrova Reffh. Boje pokračují dále a konec je v nedohlednu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co si myslíte o vzhledu tohoto blogu?

Výborný:o)
Ujde to
Nic moc
Hrůůůza!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama